Červen 2015

Jsem fakt kráva.

21. června 2015 v 14:46
Ahoj holky,
tenhle víkend jsem nezvládla. Jsem naprostá kráva!!! Mono dieta s kondenzovaným mlékem nefungovala.. Sice jsem ztloustla jen 200g.. Ale stejně jsme z toho včera chytla nějaký psychický amok a začala žrát jak zjednaná.. Teď mám něco přes 62kg, ještě včera jsem měla 59,4 kg.. Teď tu sedím s přežraným břichem, je mi odporně.... Jsem fakt kráva.. Na blog se vrátím ,až budu mít zase 59... Snad to bude, co nejdřív...

Den 17. (19.6.2015)

19. června 2015 v 19:52

Ahoj holky,
tak dnešní den probíral ve znamení mono diety!! Měla jsem celkem 3 balení Pikniku, což znamená 450g kondenzovaného mléka a 6 274 KJ.. Holky, strašně se bojím, že to nebude fungovat a ztloustnu, nevím proč, ale prostě mám takový pocit.. I když jsem dneska v podstatě vůbec nic nesnědla, tak nemám vůbec hlad!!! A to jako nechápu, nemám hlad, nemám chutě a nesnědla jsem na objem vůbec nic..Prostě se fakt bojím, že zítra budu zklamaná.. :( :(
Dneska jsme s kamarádkou šli zase běhat, uběhli jsem 8 km.. Tak jsme pěkně mákli! :)
No to je holky pro dnešek asi všechno, jsem totálně grogy, tak půjdu dneska spát ,co nejdřív to půjde :)
Vaše Bay

Dnešní váha: 59,2 kg (- 0,3 kg)


Den 16. (18.6.2015)

18. června 2015 v 17:56

Juhůůůůůůůůůů,
jsem tak nadšená, nutella mono dieta funguje!!!! Zhubla jsem necelý jedno kilo, pojídáním asi 250g až 300g nutelly, což dělá asi 7 000 KJ... Což je nádhera! Jsem mooc spokojená, příště bych chtěla dietu taky zkusit s nějakou takovou čokoládovou pomazánkou, ale už ne s nutellou. Vyčkávám až bude ve slevě pomázánka ze sušenek lotus. Takže je jasné s čím plánuju další mono dietu!! Je to moje srdcovka, ale je to fakt mooc drahý, tak doufám, že to bude někde ve slevě brzy, jinak si to budu muset asi koupit za plnou cenu :/ Když už jsem u těch sušenek Lotus, tak jsem teď koukala, že jemají ve slevě v Penny, mhmm, že bych si udělala sušenkovou Lotus dietu? Holky ze zahraničí píšou, že sušenky docela fungují, že bych to vyzkoušela? :D No, uvidím, jak mi zítra výjde čas po škole a jestli se zastavím v penny :)
Dneska jsem měla normální jídelníček :) K obědu jsem si koupila moje milované fornettky, fakt jsem si je vychutnala :3 Teď k večeři jsem měla docela chuť'(né hlad) na nějaké pečivo, ale měli jsme jen chleba.. Jako já jím chleba, ale musí k němu být nějaká pomazánka nebo marmeláda.. Obyčejný chleba s máslem, sýrem a šunkou nemusím. Za to třeba housku, či rohlík s máslem, sýrem a šunkou zbožňuju. Ale tentokrát jsme neměli žádný rohlíky, ani žádnou pomazánku :D takže jsem si mohla nechat zajít chuť :D :) Možná to je dobře, asi bych z toho měla docela výčitky, zhřeším o víkendu nečím jiným, lepším než nějaký chleba :)
Zítra mám mono dietku s kondenzovaným mlíčkem, takže za zítřek sním tři 150g balení Jesenky!! :D Docela se těším, i když jsem zvědavá, jak to zvládnu, to jedno balení mám snědený hned! :) Tak mi držte palce.
Zatím ahoj
Vaše Bay

Dnešní váha: 59,5 kg (- 0,9 kg)

Snídaně: Ovitte ovesná kaše jahodová 65g (1 073KJ)
Svačina: maliny 125g (300KJ)
Oběd: Fornetti sladké 200g (2 950KJ)
Svačina: nic
Večeře: nic
Potraviny celkem : 4 323 KJ

Den 15. (17.6.2015)

17. června 2015 v 18:38

Ahojky holky,
tak dnešní nutella mono dieta dopadla v pohodě.. Cítila jsem se trošku unaveně, ale nic hrozného. Ale trošku jsem se přecenila s tím ,že sním celou 400g nutellu.. Snědla jsem maximálně takových 250g, takže necelá půlka ještě zůstala :D Víc prostě nešlo, byla jsem totálně přeslazená... No co, aspoň mi zbylo někdy na palačinky :D
Neskutečně se zítra těším na nějaké normální jídlo, chtěla jsem si na zítřejší snídani udělat slané tousty, ale ty mám nejraději čerstvé a ráno je udělat nestíhám.. Takže to vidím na něco rychlého, tousty si udělám o víkendu k snídani, ať mám aspoň nějakou odměnu, dlouho jsem je neměla. :)
Jsem neskutečně zvědavá na zítřejší váhu po dnešní mono dietě, bylo by úžasný, kdybych tam už viděla 5.. Prosíím :)
Jinak menstruaci jsem pořád nedostala :/ Předpokládám ,že to je kvůli tomu ,že hubnu a mám docela dost omezené kalorie.. Snad brzy ale příjde :/
Zatím ahoj :)
Vaše Bay

Dnešní váha: 60,4 kg (- 0,4 kg)


Den 14. (16.6.2015)

16. června 2015 v 19:01

Ahoj holky,
tak dneska mě pěkně naštvala váha!! Stoupnu na ní a ukáže mi 60,5kg, já úplně nadšená na ní stoupnu ještě jednou, pro jistotu, najednou mi ukáže 61,1 kg.. To začnu úplně zuřit, tak jdu na ní ještě jednou a 60,6 kg!! Uff, pro jistotu jsem si na ní stoupla ještě po čtvrtý a najednou 60,8 kg!!! Bože!! Tak jsem se rozhodla sem napsat průměrnou váhu :D Což je 60,8 kg!! Jsem samozřejmě spokojená, ale těch 60,5 kg by bylo ještě lepší!! :D Hlavně nechápu, co s tou váhou bylo, normálně mi toto nedělá, že by mi ukázala 4x jiný výsledek během 2 minut?! :O To teda ne!! Mám takovou tu chytrou digitální váhu, co vám ještě měří tuky, svaly a vodu(to se během toho vážení vůbec neměnilo, že by na tom opravdu něco bylo a fakt uměla zvážit % tuku v těle? :))
No, ale jinak s dneškem jsem spokojená a zítra hurá na nutella mono dietu!! :D Těším se a zároveň i netěším, snad mi bude chutnat až do konce! :) Sním celkem 400g nutelly, to jsme fakt na sebe zvědavá :D
Dneska jsem si nakoupila nějaké čokolády schogetten do zásoby, takže zase s nima někdy udělám mono dietku!! :) Na pátek plánuju mono dietu s kondenzovaným mlékem(Jesenka, mňamkaaa :3), co jsme četla na zahraničním foru, tak by to taky mělo fungovat, no každopádně to zkusím, mám nakoupeno 450g, snad to bude stačit! :D
Jinak dneska jsme byly zase s kamarádkou běhat, mám fakt skvělý pocit z toho! :) Zítra jdeme zase a ve čtvrtek si dáme přestávku! :)
Zatím ahoj
Vaše Bay

Dnešní váha: 60,8 kg (- 0,8 kg)

Snídaně: chléb s psylliem Dr. Popova 110g (1 195 KJ), jahodová marmeláda 65g (660 KJ)
Svačina: borůvky 200g (426 KJ)
Oběd: maces celozrnný 45g (712 KJ), jahodová marmeláda 40g (406 KJ)
Svačina: nic
Večeře: nic
Potraviny celkem : 3 398 KJ

Den 13. (15.6.2015)

15. června 2015 v 19:08

Fuj holky,
dneska jsme stoupla na váhu a myslela jsem si, že mě vomyje!! Kilo navíc jsem si fakt nezasloužila :/ Všechno to svádím na menstruaci, která mi už dávno měla přijít před týdnem a ještě stále to nemám!! Fakt, už jsem z toho nervozní, jsem oteklá jak prase, asi jsem kvůli tomu přibrala to kilo, okamžitě to potřebuju dostat!! :D Taky jsem holky nervozní z toho, jak jsem vám psala minulý týden, jak jsem se vzbudila na chalupě v posteli s jedním klukem, ale né, vím, že nic nebylo, zas tak nalitá jsem nebyla, abych si to nepamatovala :) Ale i tak, stejně to potřebuju dostat, dneska, zítra!! Prosíím.. :D
Jak vidíte, dneska jsem ty kalorie dost omezila.. Zítra bych je chtěla taky dost omezit a na středu plánuju nutella mono dietu :) Doufám ,že to kilo půjde hoooodně rychle dolů a s ním další!!
Dneska jsme s kamarádkou byly běhat, fakt jsme si to užila.. A domluvili jsme se, že budeme takhle chodit každý den, a nejenom běhat, ale třeba do posilky, na nějaké cvičící lekce adt. Doufám, že nám to vydrží!! Jelikož s ostatníma kamarádkama mi to nikdy nevydrželo. Ale cítím ,že teď fakt vydržíme makat a pak budeme mít postavičky jak lusk!!!
Zatím ahoj
Vaše Bay

Dnešní váha: 61,6 kg (+ 1 kg!!!!!!)

Snídaně: jablko 180g ( 468KJ)
Svačina: broskev 230g ( 506KJ)
Oběd: kuřecí stehno pečené 150g ( 879KJ), dušený špenát 200g (270KJ)
Svačina: nic
Večeře: nic
Potraviny celkem : 2 123 KJ

Den 12. (14.6.2015)

14. června 2015 v 20:24

Juhůůů holky,
slavím celý víkend bez přežeru.. Sice jídelníčky opravdu na facku, ale bez přežeru, který byl u mě typický každý víkend! Takže super, dneska jídelníček teda nic moc, samé nezdravé věci.. Ale s kamarádkou jsme vybírali jestli jít do mekáče, nebo na palačinku, já jí nakonec přinutila na tu palačinku, vybrala jsem si menší zlo :D :D. Každopádně od zítřka zas najíždím na tvrdý režim, je sice moc hezký, že za víkend jsem nepřibrala, ale teď už potřebuju zas nutně zhubnout! :)
Doufám ,že na konci týdne už budu mít po dlouhé době váhu začínající na 5 :)
Holky, jsem tak neskutečně oteklá, už jsem to měla dostat v úterý a pořád to nechce a nechce přijít!! Cejtím se neskutečně hrozně, na váze to moc vidět není, ale kdybyste viděli tu mojí prdel( kterou mám normálně docela plochou :D), fakt jak valach.. Takže se modlím, ať už to dostanu,co nejdřív, jinak se zítra nenasoukám do kalhot :D :)
Vaše Bay

Dnešní váha: 60,6 kg (- 0,1 kg)

Snídaně: 3 kousky kiwi 235g (491 KJ)
Svačina: nic
Oběd: domácí pizza hawai 400g ( 3 276 KJ)
Svačina: palačinky s marmeládou a nutellou 150g ( 1 202KJ), bramborové lupínky Clever 40g (894 KJ)
Večeře: nic
Potraviny celkem : 5 863 KJ

Den 11. (13.6.2015)

13. června 2015 v 19:56

Áhooj holky,
ták čoko dieta měla tentokrát úspěch :) 0,8g dole, já jsem spokojená :D A i když vím, že jsem vám říkala, že už s ní končím, tak myslím ,že si jí zase brzo zopakuju. Ale už nikdy né s bílou čokoládou, na kterou jsem začala být alergická :D Včera už to ale bylo v pohodě, měla jsem čokolády s náplněma a jak tak koukám, tak to stejně funguje! :) takže až bude nějaká čoko ve slevě, tak určitě zopakuju :)
Dneska jsem s jídelníčkem doost spokojená, jasně, není tam nic zdravýho a kdybych tohle jedla v týdnu, tak bych si pořádně nafackovala.. Ale takovýhle jídelníček o víkendu? To už se mi dlouho nestalo.. Víkendy u mě vždy znamenají přežírání!! :) Navíc jsem to skoro dala bez tý večeře, ale celý odpoledne jsme s kamarádkou běhaly po nákupech a pak jsme úplně mrtvý přišly do bagetárie, no a dala jsem si tohle nejmenší, co tam bylo :D Navíc jsem už dlouho neměla párek v rohlíku a tohle bylo něco podobnýho, akorát tam byl ještě sýr. :) Ještě jsem tam nezapsala bubble tea, nikde jsme nenašla kalorickou hodnotu, a myslím, že to radši ani vědět nechci, jinak by mě dobrá nálada z docela dobře kalorickýho jídelníčku přešla :D
Zítra jdu zase s jednou kamarádkou na nákupy, tak mi držte palce, ať nesežeru vše, na co příjdu.. Dneska se mi to vyvedlo ,tak snad zítra taky :)
Zatím ahoj.
Vaše Bay

Dnešní váha: 60,7 kg (- 0,8 kg)

Snídaně: Sušenky Alpino s kousky bílé čokolády 120 g (2 334 KJ)
Svačina: nic
Oběd: kachní prsa pečená 150g (1 682 KJ), zelí červené 170g (420 KJ)
Svačina: nic
Večeře: bafeta vídeňák(malá) z Boulevard (1 798 KJ)
Potraviny celkem : 6 233 KJ

Den 10. (12.6.2015)

12. června 2015 v 20:12

Ahojky holky,
tak jsem naštěstí po tom včerejšku neztloustla skoro nic, tak jsem spokojená :)
Dneska jsem teda držela tu čoko dietu, snědla jsem 300 gramy čokolády, 3 různé druhy, tak jsme zvědavá na zítřejší váhu. :)
Jinak dneska asi poprvé za celou dobu nemám co psát :D Normálně to vždycky jde ze mě samo, ale ndeska, ať přemýšlím, jak přemýšlím, nevím o čem napsat :D :)
Takže zase zítra.
Vaše Bay

Dnešní váha: 61,5 kg (+ 0,1 kg)


Den 9. (11.6.2015)

11. června 2015 v 21:10


Áááááá holky,
co jsem to zase sakryš udělala!!?? :( Dnes úplně přežer, je mi ze sebe úplně špatně.. Dopoledne v pohodě, všechno bylo v plánu, kromě těch TUCek, ale tak co ? :) Na nádraží dneska rozdávali na ochutnání novou příchuť, tak jsem si vzala :) To mi nevadí, ale skončila mi škola, já hladová se těšila domů pěkně na kuřátko, přišla jsem na nádraží a teď vidím ,že můj vlak má 50 minut zpoždění!!! Tak jsem neudělala nic lepšího, než šla do Penny, tam jsem asi 15 minut kroužila mezi regály a říkala si, že na nic moc chuŤ nemám, i když mám hlad. No ale pak jsem došla k brambůrkám, a koukla na ty dobrý brambůrky, řekla si, jak moc dlouho jsem je neměla a vzala jsem je do košíku :/ Pak jsme se s nima ládovala, do tý doby, než jsem přijela ke mně do města, kde na mě čekala mamka s tim kondenzovaným mlíčkem, s otázkou jestli na ní počkám u kosmetičky, no tak jsem čekala a při tom spokojeně cucala to mlíčko :/ A ani jsme si to neuvědomila a bylo to 5 minut pryč!! Fakt odporný!! :O No a pak jsem přišla domů, už jsem nic nechtěla, ale to kuře, co jsem měla k obědu, jsem sníst musela :/ Takže dnešek není moc povedený, no.. Jako vždycky říkám, že už se to nikdy nestane, ale sama vím ,že to není pravda.. :(
Jinak dnešek nic moc, ve škole jsem dostala z velké písemky z ekonomiky 4, né kvůli mé chybě, ale prostě ten test, měl nesmyslný otázky, s výrazy, které jsme v životě neprobírali.. Celá třída má 4 a 5, to asi o něčem vypovídá :/ .. No každopádně mi tahle 4, krásně změnila průměr z 1,8 na 2,43.. Fakt nasrat!! :/ Nejhorší je, že naši učitelé berou už od průměru 0,41 tu horší známku!! :( Každý učitel to má jinak, ale většina už dává s tímhle průměrem tu horší ,tak už fakt nevím..
No, zítra se teda vrhám na tu čokoládovou dietu :) Myslím, že po tom dnešním přežeru bude mít lepší výsledky než minule :) Tak uvidíme :)
Zatím ahoj.
Vaše BayDnešní váha: 61,4 kg (- 0,5 kg)

Snídaně: dort piškotový s jahodama 150g ( 2100 KJ)
Svačina: borůvky 200g (426 KJ) , TUC break rozmarýn a olivový olej 31g (601 KJ)
Oběd: Penny chips kysaná smetana a cibule 80g (1 826 KJ), Piknik kondenzované mléko 150g (2 029 KJ)
Svačina: nic
Večeře: kuřecí stehno pečené bez kůže 150g ( 1 197KJ), brambory pečené v troubě 200g (712 KJ)
Potraviny celkem : 8 890 KJ

Den 8. (10.6.2015)

10. června 2015 v 19:52

Ahoj holky,
tak s čokoládovou dietou jsou zhubla 0,4 kg, no, musím přiznat, že jsem očekávala trošku víc, ale pořád je to docela dobrý výsledek. :) Jelikož mám ještě v zásobě 3 čokolády, tak jsem se rozhodla, že si dietku ještě zopakuju v pátek. Mám sice 3 čokolády, všechny jiné příchutě, ale co jsem četla od holek, tak na většinu fungovalo, i když měli čokolády s náplní a míchali jich víc najednou. Tak to alespoň vyzkouším... Teď jsem vyzkoušela celý den jen bílou, a to už nikdy víc, teď doufám, že mi už nebude na zvracení, když budu chutě trošičku střídat.
Dneska jsem si chtěla udělat ovocný den, ale trošku se mi pohly plány, a já ještě ve 3 odpoledne nebyla doma, tak jsem si koupila moje milované fornettky!!! Zbožňuju je.. Až zhubnu, tak mám v plánu si jich koupit kilo a pak je všechny pěkněě sníst, mhmmmm :D :D A další den se pěkně vrátit do svýho hubnoucího režimu :D :D :) Přišla jsem domů chvilku po sedmý, tak už se mi pak nechtělo nic dávat, když jsem to teda vydržela takhle celý den. :)
Dneska jsem se byla s kamarádkou fotit a nofitili jsme pěkné fotky.. Jednu jsem dala na facebook, a právě bych se vás chtěla zeptat, jestli jste takový závisláci ,jako já, že každou mili- sekundu sledujete, jestli vám někdo dal lajk?? :D :D Já už jsem asi úplně vypadlaná, pořád tam musím chodit a kontrolovat! :)
Tak zase zítra :)
Vaše Bay

Dnešní váha: 61,9 kg (- 0,4 kg)

Snídaně: nektarinka 95g (144 KJ), jahody 120g (190 KJ)
Svačina: jahody 170g (269KJ)
Oběd: fornetti sýrové 160g (2 366 KJ)
Svačina: nic
Večeře: nic
Potraviny celkem : 2 969 KJ

Den 7. ( 9.6.2015 )

9. června 2015 v 17:16

Ahoj holky,
tak jsem konečně tady.. Kurz nakonec tak hrozný nebyl, ale nezhubla jsem tam ani kilo. Dost nás tam trápili hlady, dávali nám tam strašně malý porce, tak jsme si vždycky šli večer nakoupit něco do penny a samozřejmě skoro vše bylo nezdravý a to jsem jedla vždy po večerech :D :) Ale co jsem se vážila v pátek po příjezdu domů, tak jsme tam ani nic neztloustla, ale pak jsem okamžitě jela na chalupu a to nešlo.. V pátek jsme se hodně v jídle hlídala, taky jsem se tam naprosto ožrala a skončilo to tím ,že jsem skončila v posteli s klukem, kterýho jsem viděla poprvý v životě. Škoda mluvit, stydím se :/ No v sobotu jsem žrala a žrala :D Takovýho dobrýho jídla, co tam bylo jste ještě snad neviděli :D bylo tam asi 20 druhů buchet, slaných šneků, potom bramburky, křupky, chuťovky, maso no všechno.. Taky nás tam přeci jen bylo 40, a ani takové množství jídla jsme nebyli schopni sníst.. No a večer zase strašný trošku ožer, ale byla strašná sranda! :D Poprvý v životě jsem byla vzhůru až do svítání :D Tenhle týden trpím strašným nedostatkem spánku :D
No, vrátila jsem se se třemi kily navíc, ze včerejška na dnešek jsem zhubla 1 kilo.. Takže už mi zbývají zhubnout jen 2, abych se dostala na váhu, co jsem měla před týdnem a to mám hned, když se budu snažit :).. Takže docela v pohodě, na to, jak jsem si v sobotu užívala :) Akorát teda, dvě kila, člověk by řekl ,že když jsem je nabyla takhle rychle(a hodně rychle je pozbydu, ostatně jako vždy :D), tak to nepůjde skoro vůbec vidět.. No cítím se jako to nejtlustší prase na téhle planetě! :D Úplně oteklá,hnusná, no prostě tlustá :D
Jak jsem psala minulý týden, dneska jsem konečně zkusila tu dlouho plánovanou čokoládovou dietu.. A musím říct, že už nikdy víc.. Klidně budu jíst 7 dní jen zeleninu a ovoce, nebo klidně hladovět( hahaha, to chci vidět :D), ale čokoládovej den už nikdy víc! :D Je mi úplně hnusně, v podstatě jsem tý čokolády moc nesnědla, mělo by se sníst asi tak 400g, ale to prostě nejde.. Snídaně byla v pohodě.. Ta druhá milka ještě ušla.. Ale když jsem začala otevírat tu 3. milku, tak jsem měla pocit ,že budu zvracet, tak jsem jí pak nechala asi 2 hodiny otevřenou před sebou a pak jí násilím do sebe dostávala.. Fakt hnusný, už vám někdy bylo zle z toho ,že máte jíst čokoládu? Myslela jsem, že to je nemožný.. Mnohem radši budu dělat ovocný dny, než nějakou debilní čokoládu.. Akorát je problém ,že jsem ještě před dietou nakoupila těch čokolád 6, takže mám ještě 3 na další dietu.. Uvidím, jak se zítra pohne váha, kdyžtak se holt přinutím(asi v pátek, ten vždycky bývá rizikovým) a ještě je sním.. Kalorie jsem počítala, sice je mi jasný, že to nemá cenu, ale prostě to je zvyk :D
Tak zítra vám dám vědět, jak mi dopadla dietka..
Zatím ahoj
Vaše Bay

Dnešní váha: 62,3 kg

Snídaně: milka bílá 100g (2 255 KJ)
Svačina: nic
Oběd: milka bílá 100g (2 255 KJ)
Svačina: nic
Večeře: milka bílá 100g (2 255 KJ)
Potraviny celkem : 6 765 KJ